Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Stok ve Envanter Sayımı

HBM Stok Takip Sistemi ile sayım için gerekli olan teknik bilgi ve donanım, insan gücü temini ve koordinasyonu, hata bulma ve sonuç raporlama yapısı ile tüm gereklilikleri kapsamaktadır. Programımız yetkin bilgi işlem departmanımızla sürekli güncellenmekte ve piyasadaki birçok perakendecilik programlarıyla paralel çalışabilmektedir. HBM olarak bu işlemleri en etkin şekilde, en uygun maliyetlerle, tarafsız ve objektif yaklaşımla, kendinizi yormadan, işletmenizi kapatmadan ve en önemlisi satışları aksatmadan sizlerin adına gerçekleştirmek bizim hedeflerimizi oluşturmaktadır.

Hizmet verdiğimiz alanlar
  • Hazır Giyim Sektörü
  • Eczaneler ve Ecza Depoları
  • Gıda Sektörü
  • Bijuteri ve Kozmetik Sektörü
  • Hiper-Süper Marketler
  • Yedek Parça Depoları
  • Oyuncak ve Kırtasiye
  • Tüm Toptan Satış Depoları
Stok/Sevkiyat Denetimi ve Yönetimi (Lojistik)

Mağaza ve deponuzun stok denetimini, sevkiyat denetimi ve yönetimini işletmen veya yönetim olarak üstelenerek sizleri ağır bir yükten kurtarmaktayız. Ayrıca barkodlama, adresleme ve yalın çalışması gibi lojistik hareketlerde yazılım, insan gücü, proje ve koordinasyon olarak destek vermekteyiz.

Gizli (Gölge) Müşteri

Mağazalarınız sizi dış dünyada temsil eden noktalardır. Bir marka müşterilerin gözünde mağazalarında verdiği izlenimle akılda kalır. Gizli (Gölge) Müşteri sistemimizle 4 farklı şekilde kendinizi denetleyebilirsiniz. Bu sistem aracılığıyla dışarıdan bir gözle habersiz ve gizli bir şekilde denetimler yapabilirsiniz.

Bordrolama ve Dönemsel İş Gücü

Personel giriş çıkışları ve ilgili yasal mevzuatları takip etmek zor bir iş ve ufak bir hata çok ciddi cezalara ve şirket sicilinizi olumsuz sonuçlara yol açmaktadır. Ayrıca bayram, yılbaşı, anneler günü vb. özel günlerdeki yoğunluğunuzu en sağlıklı ve verimli şekilde atlatmak adına gerekli personel tedariği ve yasal işlemlerini yapmak adına buradayız. Bütün bu işlemleri hiçbir risk edinmeden bizimle yapabilirsiniz.

Mağazacılık ve Proje Danışmanlık

Mağazacılıkla ilgili tüm sorunlarınızda sistem ve süreç geliştirme ve projelendirme çalışmalarınızdaki tüm süreçleri üstlenerek farklı alternatifler sunmakta ve doğru sonuçları elde etmek adına sizlerle paralel çalışarak en başarılı ve doğru sistemi üretiyor ve uyguluyoruz.

Referanslarımız